O TARGACH

Jak to się zaczęło?

W 1998 roku zorganizowaliśmy pierwszą imprezę targową w Krakowie „Małopolskie Targi Ślubne” skierowane do narzeczonych, pragnąc w ten sposób umożliwić firmom z branży poznanie oczekiwań, opinii i nawiązanie bezpośrednich kontaktów z klientami. Była to prawdziwa sensacja, nikt wcześniej nie praktykował takiej formy reklamy. Ponieważ odebraliśmy dziesiątki telefonów i e-maili z zapytaniami kiedy odbędą się następne Targi Ślubne, poszliśmy za ciosem i od tego czasu zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt imprez tego typu.

Działalność

Targi Ślubne są wdzięcznym tematem i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zawsze są nagłaśniane w prasie, radiu i telewizji oraz poprzez Internet. W 1998 roku powstał także magazyn „SUFLER Młodej Pary”, którego celem była promocja i rozwój rynku ślubno-weselnego. Idąc z duchem czasu „SUFLER” otrzymał nowe życie pod postacią Portalu FirmyWeselne.pl, gdzie każda Młoda Para może znaleźć firmę w specjalnie przygotowanym katalogu firm weselnych. Jesteśmy także założycielami forum weselnego WeseleForum.pl. Branża ślubna nie jest nam obca, wciąż jednak rozwijamy się i poszerzamy horyzonty, by najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych był niemalże idealny.

Chcąc rozwijać się dalej w 2014 roku stworzyliśmy kolejne wydarzenie, zupełnie odmienne od Targów Ślubnych. Z naszych pomysłów zrodziło się Animals Show czyli największa wystawa zoologiczna w południowej Polsce, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Ciekawa formuła łącząca edukację, rozrywkę i biznes zjednało sobie wielu Odwiedzających i Wystawców (firmy, hodowców, fundacje, stowarzyszenia). Animal Show od pierwszej edycji zostało świetnie przyjęte i z roku na rok cieszy się co raz większą popularnością. Nasza Wystawa Zoologiczna na stałe zapisała się w krakowskim kalendarzu jako wydarzenie cykliczne..

 

Targi na zdrowie! to kolejny nasz projekt. Jego idea zrodziła się z naszej pasji do zdrowego stylu życia. W trosce o własne zdrowie, stale poszukujemy rozwiązań, które będą podnosić jakość naszego życia.

 

Niestety na rynku pojawiają produkty, do których dorabiana jest odpowiednia otoczka marketingowa, tak aby kojarzyły nam się ze zdrowiem i naturą, jednakże z jednym i z drugim mają niewiele wspólnego. Cenimy życie zgodnie z naturą, ponieważ wierzymy że natura jest tak zaprojektowana, by dawała człowiekowi wszystko to co potrzebuje do życia i szczęścia. Z chęci pomocy innym ludziom i sobie samym, powstał pomysł Targów na zdrowie! Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez w połączeniu z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia zaowocowało powstaniem nowego, największego tego typu wydarzenia na terenie Krakowa, na które serdecznie Państwa zapraszamy, zarówno jako Odwiedzających jak i  Wystawców.

 

23 – 24 lutego 2019 

 

Centrum Chemobudowa Kraków, ul. Klimeckiego 14 

 

 

Mamy swoje atuty

Jesteśmy doceniani

Jesteśmy skuteczni

Jesteśmy godni zaufania

Jesteśmy w centrum Krakowa

Jesteśmy dla Was od 20 lat

Jesteśmy optymalni cenowo

Data:

Godziny:

Miasto:

Adres:

23-24 lutego 2019

10:00-17:00

Kraków

Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14

Data:

23-24 lutego 2019

Godziny:

10:00-17:00

Miasto:

Kraków

Adres:

Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14